Meble na wymiar, wykończenia wnętrz - Warszawa
Kompleksowe wykończenia wnętrz

Meble & Remonty

Promocja! tylko do 31.01.2021 rabat 25% na wszystkie meble.

Nie czekaj kliknij i zamów bezpłatny pomiar już teraz!

Działamy na rynku Warszawskim oraz w okolicach. Profil naszej działalności to remonty i kompleksowa adaptacja wnętrz w rezydencjach, domach, apartamentach i mieszkaniach.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kompleksową realizację inwestycji, która obejmuje wykonanie projektu aranżacji wnętrza oraz porady w doborze materiałów budowlanych, mebli oraz całego wyposażenia.

Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Nasi partnerzy dołożą wszelkich starań, aby przy Państwa udziale stworzyć wnętrze spełniające wizję idealnego miejsca do zamieszkania. Architekci mogą również prowadzić nadzór na wykonywanymi pracami.

Nasza Firma szczególną uwagę zwraca na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych usług. Zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników. Kwalifikacje, jakie zdobyliśmy w trakcie naszej wieloletniej praktyki, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie, a bardzo dobra znajomość rynku sprawia, że korzystamy z najnowszych trendów i najnowocześniejszych w branży rozwiązań technologicznych. Dodatkowym autem jest fakt, że nasza Firma posiada pełny zakres ubezpieczenia OC.

Zobacz galerię naszych realizacji